Předposlední červnový víkend se naše týmy již tradičně zúčastnili největšího evropského mládežnického turnaje v bavorském Regenstaufu. V letošním 26. ročníku se tohoto turnaje zúčastnilo 178 týmů v deseti kategoriích z Německa, Česka, Rakouska, Polska, Itálie a i letos také Švédska. Víkendové boje pro nás začaly již v pátek, kdy naše kadetky vyhrály soutěž v plážovém volejbale děvčat, a kluci skončili na druhém místě.

V sobotu se pak po slavnostním zahájení rozehrály utkání základních skupin turnaje a poté čtvrtfinálová utkání. Z našich devíti týmů postoupilo do semifinále ve svých kategoriích šest družstev a všechny dokázaly proměnit dobře položené sobotní základy v pohárový úspěch. Děvčata ve třech nejstarších kategoriích juniorek, kadetek i žákyň obsadila vždy třetí místa, kluci v kategorii juniorů, kadetů a přípravky byli ještě o maličko úspěšnější, když přípravka a junioři obsadili druhá místa a kadeti svou soutěž vyhráli. Proto byl pro nás závěrečný ceremoniál vyhlášení výsledků velmi příjemný a na jeho konci jsme pak byli jako TJ Sokol Mnichovo Hradiště vyhlášeni celkovým vítězem v kategorii oddílů. Kromě šesti pohárů z jednotlivých kategorií jsme tak domů z tohoto zájezdu přivezli i velký pohár pro celkového vítěze turnaje a do naší klubovny se přestěhoval i putovní pohár, který jsme získali za tři celková vítězství z let 2015, 2016 a z letošního roku.

Kategorie: Volejbal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *