Tuto sobotu byla v Mnichově Hradišti zahájena druholigová soutěž ve volejbale. Prvním soupeřem domácího mužského týmu se stal TJ Sokol Benešov u Prahy. I přes dlouhou pauzu, způsobenou coronavirovou pandemií, zvládl tým Mnichova Hradiště urvat své první body do tabulky soutěže. V prvním utkání se domácí průběžně dostávali do vedení, které bez většího zaváhání zvládli udržet, až ke zdárným koncům. Vítězství 3:0 bylo hlavně díky skvělé příhře a kompaktnímu bloku. Druhý zápas začal ve stejném duchu, avšak se změnou na náhře a učastí trenéra Aleše Ditricha na place. Zvrat nastal v druhém setu, kdy se soupeř ujal vedení, které byl schopen udržet, až do těsné koncovky 27:25 ku prospěchu domácího družstava – Tj Sokol Mnichova Hradiště. Třetí set skončil hladce 25:10 a to znamenalo další 3 body pro domací. Za vypíchnutí stojí výkon hráče č. 4. Ondřeje Hulinského, který svou bezchybnou hrou, podržel tým na pozici univerzála.

Kategorie: Volejbal