Tuto sobotu se odehrál druhý ligový zápas, kdy hráči SK Proseku hostili TJ Sokol Mnichovo Hradiště. V prvním utkání se hostům bohužel moc nedařilo. První sadu prohrávali hladce 2:0, po úvodních strastech a selhání základních herních dovednostech, se hradišťští dostali do hry a získali třetí set. Dobrý sport pak naskytl čtvrtý set utkání, kdy ve vyrovnaném zápasu Mnichovo Hradiště nezvládlo koncovku a prohrálo 24:26.
Do druhého zápasu hosté nastoupili s větší dravostí a zápalem. Od začátku si zvládli vytvořit náskok, také díky dobrým výkonům libera – Ondřeje Bígla, či podpoře na síti Ondřeje Hulínského. Zápas dostal opačný gard, zkomplikování přišlo ve třetím setu, kdy SK Prosek získal sadu 25:20. Poslední vyrovnaný set si hradišťští uhlídali a vyhráli 3:1.

Kategorie: Volejbal