V sobotu 20. listopadu se na parketách mnichovohradištské haly BIOS odehrálo další kolo 2. ligy mužů ve volejbale, tentokrát proti soupeřům z Libereckého kraje – Malé Skále. V 11h posílá trenér Aleš Dittrich na palubovku sestavu Černý, Hulinský, Kratochvíl T., Pazour, Georojo, Bienko a Bígl O. (kapitán a libero). Začínají se odehrávat první míče zápasu a domácí vyhrávají úvodní set 25:20, především díky razanci na útoku a silné obraně na síti. Štěstí nám bohužel nevydrželo a hosté otočili stav utkání z poměru 0:1 na sety k poměru 3:1 a ovládli tedy první zápas.

O dvě hodin později nastupují domácí proti Malé Skále podruhé, tentokrát v sestavě Kysela, Hulinský, Bígl Vojtěch, Goerojo, Kratochvíl T., Dittrich a Bígl Ondřej. I přes domácí prostředí a podporu fanoušků v hale se našim mužům nepodařilo maloskalské hráče zdolat, jelikož o vítězství druhého zápasu rozhodl až pátý set, a to v dramatické koncovce za stavu 15:13 pro hosty. Herní přípravu domácích prověří příští sobotní zápas volejbalistů z Dvora Králové.

Kategorie: Volejbal