V sobotu 4.6. jsme se zúčastnili tradičního libereckého MiniOpen, ve kterém se soutěží v pingpongu a atletickém čtyřboji (švihadlo na minutu, běh na 200m, hod medicineballem a skok do dálky). Všichni naši svěřenci, kteří se zúčastnili potvrdili velmi dobré atletické vlohy, když se umístili nejhůře na 4. místě ve své kategorii. V kategorii 08-09 obhájil i po pingpongu 4. místo Martin Beran.

V mladších žácích 10-11 se v pingpongovém turnaji umístil na 3. příčce Tonda Hluchý, který si díky prvnímu pořadí v atletice vylepšil celkové umístění na stříbrnou pozici. V kategorii minižáků 2012 a mladší se Adámek Kandráč a Pepča Alnotour umístili na 3. a 4. místě po atletice. V pingpongovém turnaji se pak oba probojovali do nejlepší trojky, kde si vedl lépe Pepča a bral druhé umístění. Adámek byl třetí. V součtu díky lepšímu umístění v pingpongu získal stříbro Papča a bronz Adámek. Všichni kluci si zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a předvedený pinčes.

Kategorie: Stolní tenis