Z nedělního 4. regionálního bodovacího turnaje mládeže jsme přivezli 3 zlaté a dvě bronzové medaile.

V divizi D si svoji premiérovou medaili vybojoval Filip Čermák, který po třech výhrách a dvou porážkách skončil na třetím místě.

Divize D

Céčko opanoval druhý nejmladší hráč turnaje Adámek Kandráč. V prvním zápase sice prohrál s Markem Kopalem ze Stakor 1:3, ale v dalších utkáních vždy zvítězil a díky lepšímu poměru setů v minitabulce právě s Kopalem a Adamem Bočkem mohl slavit zlato a postup do divize B.

Divize C

B – divize se až na výjimku ve formě kosmonoského Davida Daníčka skládala ze zástupců našeho oddílu. Ve vzájemných zápasech si nejlépe vedla Klára Šálená. Druhý skončil Daníček před Pepou Alnatourem.

Divize B

Nejvyšší A divize skončila dle očekávání. Bez zaváhání vyhrál Petr Šálený před Martinem Dlouhým z AŠ MB a Matějem Volfem z Podlázek. Na čtvrtém místě se umístil Petr Frinta, pátý Tonda Hluchý a sedmý Martin Zikmund.

Celkově vzato si naši kuci zaslouží velkou pochvalu co se hry týče. Je vidět slušný progres – a to je to nejdůležitější.

celkové pořadí turnaje
Kategorie: Stolní tenis